Dekoratif ev Aksesuarları Hazırlama kaç saat?

Dekoratif ev Aksesuarları Hazırlama kaç saat? Dekoratif ev Aksesuarları Hazırlama kaç saat?, Dekoratif Ev Aksesuarları modülü kaç saat?, Ev Tekstil Ürünleri Hazırlama kaç saat?, Keçe Aksesuarları Yapımı modülü kaç saat?, Dekoratif ev eşyaları nelerdir?

Şuanda Dekoratif ev Aksesuarları Hazırlama kaç saat? isimli sayfayı görüntülüyorsunuz. Daha fazlası için  Sayfamızı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Dekoratif ev Aksesuarları Hazırlama kaç saat?

Dekoratif Ev Aksesuarları modülü kaç saat?, Bu Branşın Eğitim Süresi 226 saattir. Dekoratif ev aksesuarlarına ait teknikleri uygulayabilme, mesleki hesaplamaları ve süslemeleri yapabilme bilgi ve becerisine sahip kişilerin yetiştirildiği bir programdır.

Dekoratif Ev Aksesuarları modülü kaç saat?

Dekoratif Ev Aksesuarları modülü kaç saat?, Bu Branşın Eğitim Süresi 226 saattir. Dekoratif ev aksesuarlarına ait teknikleri uygulayabilme, mesleki hesaplamaları ve süslemeleri yapabilme bilgi ve becerisine sahip kişilerin yetiştirildiği bir programdır.

Ev Tekstil Ürünleri Hazırlama kaç saat?

Ev Tekstil Ürünleri Hazırlama kaç saat?, Dekoratif Tablo Yapımı Eğitimi Süresi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2018 yılında oluşturulan eğitim programı 136 saat olarak planlanmıştır.


Keçe Aksesuarları Yapımı modülü kaç saat?

Keçe Aksesuarları Yapımı modülü kaç saat?, Bu Branşın Eğitim Süresi 240 saattir. Uygulanan eğitim programında, modeline uygun çeşitli teknikleri kullanarak tel, çivi ve misinalı, örme düğümlü takı yapabilen kişiler yetiştirilir.

Dekoratif ev eşyaları nelerdir?

Dekoratif ev eşyaları nelerdir?, Bu Branşın Eğitim Süresi 312 saat'tir. Bu programda kursiyerlere, çeyiz ürünleri hazırlamaya ait mesleki hesaplamaları ve süslemeleri yapabilme, çeyiz ürünlerinde kullanılan kumaşları tanıyabilme, tekniğine uygun çalışabilme ve parçaları birleştirebilme bilgi ve becerisi kazandırılır.

Dekoratif tablo yapımı kaç saat?

Dekoratif tablo yapımı kaç saat?, Dekoratif El Sanatları Elemanı Kursu ise Dekoratif El Sanatları Elemanı mesleğini yürüten ve ya yürütmek isteyen bireylerin, 1200 saatlik Dekoratif El Sanatları Elemanı Eğitimi sonunda alması öngörülen sertifikadır.

Takı Yapımı modülü kaç saat?

Takı Yapımı modülü kaç saat?, Halk Eğitimi Kursları El Sanatları Alanı Altında Eğitim Verilen Dekoratif Ev Tekstili Kursu. Dekoratif Ev Tekstiline İlişkin, Evlerde Kullanılan Tekstil Ürünleri, Çeyiz Ürünleri, Dekoratif Ev Aksesuarlarını Yapabilme, Sanayi Makinelerini Kullanabilme Yeterlikleri Kazandırılır.

Çeyiz Ürünleri Hazırlama modülü kaç saattir?

Çeyiz Ürünleri Hazırlama modülü kaç saattir?, Bu Branşın Eğitim Süresi 144 saat'tir. Bu programda kursiyerlere dekoratif örtü ve kılıflara ait mesleki hesaplamaları, kumaş seçimlerini ve süslemelerini yapabilme, dekoratif örtü ve kılıf parçalarını tekniğine uygun birleştirebilme bilgi ve becerisi kazandırılır.

Dekoratif El Sanatları modülü kaç saat?

Dekoratif El Sanatları modülü kaç saat?, MODÜL VE İÇERİKLERİ

Öğrenme süresi her modül için toplam 40 saattir.


Dekoratif ev tekstili kursunda neler yapılır?

Dekoratif ev tekstili kursunda neler yapılır?, Bu Branşın Eğitim Süresi 128 saat'tir.

Dekoratif Örtü Dikimi modülü kaç saat?

Dekoratif Örtü Dikimi modülü kaç saat?, Dekoratif ev aksesuarlarına ait teknikleri uygulayabilme, mesleki hesaplamaları ve süslemeleri yapabilme bilgi ve becerisine sahip kişilerin yetiştirildiği bir programdır. Konu başlıkları: İş sağlığı ve güvenliği, kumaş abajur, makrome ürün, davul derisi ürün, canlı çiçek tanzimi, taş boyama, boncuk aksesuarlar.

Elde aplike yapımı modülü kaç saat?

Elde aplike yapımı modülü kaç saat?, EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ ALANININ TANIMI VE AMACI

Dekoratif El Sanatları 3. Dekoratif Ev Tekstili dallarını içermektedir.


Iğne oyası yapımı modülü kaç saat?

Iğne oyası yapımı modülü kaç saat?, Dekoratör; bir işe uygun olarak dekor hazırlayan, bu hazırlık sırasında estetik ve plastik sanatlardan faydalanan kişiye verilen mesleki isimdir.